סחורה חדשה
  בדרכה אלינו 
 ואתם מוזמנים
לבקר ולהתאהב ! 
פנס ניווט אונייה
ארץ ייצור: הולנד
שנת ייצור: 1880
ייעוד במקור: פנס ניווט לאוניות פועל על נפט
נקרא בשם: Solid copper and brass ships anchor oil lantern
ייחודיות: הפנס עשוי פליז, נחושת וזכוכית מחוסמת. 

פריט אספנות אוטנטי עתיק ונדיר – פריט חתום!
סיפורו של חפץ
כל חפץ, רהיט או פריט אספנות הינו בעל איכות משובחת, הוא נבחר על ידנו בקפידה בשווקים באירופה ויובא באהבה ארצה עבור הלקוח הישראלי. לכל חפץ הצמדנו תגית בה מסופר סיפורו האישי הכולל את ייעודו במקור, התקופה והסגנון אליה הוא משתייך והייחודיות שלו.
בשל העובדה שהמוצרים נרכשו מאנשים והיו קודם חלק משמעותי מחייהם, לחלק גדול מהם יש סיפור ממש מרתק. על חלק גדול מהפריטים קשה להאמין שהם ישנים או עתיקים.
 
בשל העובדה שכל פריט ופריט לוקט על ידנו ואומץ לחיקנו באהבה רבה, החלטנו לכנות את כל הפריטים שלנו בשם: "אסופת חפצים", בין שלל הפריטים תוכלו למצוא: נברשות ייחודיות ועתיקות מקריסטל, נחושת או פליז, מנורות תיקרה וקיר מתקופות ובסגנונות שונים. אגרטלים וכדי חלב מאמייל, סגסוגות של מתכות בגדלים שונים, כלי קרמיקה ישנים, מטחנות קפה עתיקות, עששיות נחושת פליז וזכוכית, כלי כסף מרתקים, מראות במסגרות מגולפות בעבודות יד ועתיקות, שידות צד ואירוח, משקלים בצורות ובגדלים שונים, כסאות וכורסאות שעברו חידוש ורופדו בבדים שהבאנו מאירופה, ארונות כניסה (גרדרובה) עתיקים, מתלי עץ עתיקים, חפצי נחושת מיוחדים ומקוריים, כלים לקמין, שולחנות צד ואירוח ועוד.
אתם מוזמנים לדפדף בין תמונות הפריטים באתר ולהתרשם מהמבחר הענק ומהמיוחדות של כל הפריטים.
 
בין הפריטים אצלנו, כאלה המתאימים לנשים וגם לגברים, ללקוחות שמחפשים משהו מיוחד וגם לאספנים.
בשל העובדה שכל הפריטים שלוקטו על ידנו היוו חלק נכבד מעברם של האנשים שמכרו לנו אותם, הרי שבעקבות תחקור שעשינו לכל מוכר ומוכר, הוא ידע לספר לנו את סיפורו האישי של הפריט שרכשנו ממנו. לדוגמא בעיירה בלגית קטנה רכשנו קופסת ביסקוויטים מאישה בת 70 שסיפרה לנו שקיבלה אותה בירושה מהסבתא שלה. לחלק מהפריטים נדרשנו להשלים מידע ולכן נעזרנו במומחה לחפצי אומנות ועתיקות, שמו- מוטי הררי, שבחן ואפיין כל פריט אצלנו בגלריה על פי הידע וניסיונו העשיר. לבסוף תיעדנו כל סיפור אישי בתגית מוצר שהוצמדה לכל אחד מהפריטים. אתם הלקוחות תוכלו ליהנות מחוויית הקנייה המיוחדת, תתרגשו מסיפורו האישי ואולי תיקשרו אליו. בכך תעניקו לו בית חדש אצלכם ותהפכו לחלק מההיסטוריה שלו. 
ארגז מלח - הולנד 1870
ארגז מלח ישן מאוד, פריט אספנות נדיר ביותר.
ארגז נחושת עם תבליטים, רקוע אופי כספתי,
עתיק בן 150 שנה (לפי הצירים).